Продукція > VISHAY DALE > MRS-1298R010FE1401
MRS-1298R010FE1401
MRS-1298R010FE1401 Vishay Dale
mrs.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.01 OHM 25A 1% RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Current Sense Resistors - Through Hole 0.01ohm 1%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MRS-1298R010FE1401 MRS-1298R010FE1401 Виробник : Vishay / Dale mrs.pdf Current Sense Resistors - Through Hole 0.01ohm 1%