Продукція > VISHAY > MRS16000C2702FRP00
MRS16000C2702FRP00
MRS16000C2702FRP00 Vishay
mrs16m25.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 27K Ohm 1% 0.4W ±50ppm/°C AXL T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MRS16000C2702FRP00 MRS16000C2702FRP00 Виробник : Vishay BC Components mrs16m25.pdf Description: RES 27K OHM 0.4W 1% AXIAL