MRT100KP220CAE3
MRT100KP220CAE3 Microchip Technology
Виробник: Microchip Technology
Description: TVS DIODE 220VWM 434VC CASE 5A
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 220V
Supplier Device Package: Case 5A (DO-204AR)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 245V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 434V
Power - Peak Pulse: 100000W (100kW)
Power Line Protection: No
Grade: Military
Part Status: Active
Qualification: MIL-PRF-19500
на замовлення 125 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 220VWM 434VC CASE 5A, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-204AR, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 220V, Supplier Device Package: Case 5A (DO-204AR), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 245V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 434V, Power - Peak Pulse: 100000W (100kW), Power Line Protection: No, Grade: Military, Part Status: Active, Qualification: MIL-PRF-19500.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MRT100KP220CAE3 MRT100KP220CAE3 Виробник : Microchip Technology 4286109112188321677294-mrt100kp-pdf.pdf TVS Diode Single Bi-Dir 220V 100KW 2-Pin Case 5A Bag
товару немає в наявності
MRT100KP220CAE3 Виробник : MICROSEMI MRT100KP40A%20%E2%80%93%20MRT100KP400CA%28e3%29.pdf CASE 5A/TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR MRT100KP220