MRT100KP300A
MRT100KP300A MDE Semiconductor Inc
MRT100KP_Series.pdf
Виробник: MDE Semiconductor Inc
Description: TVS DIODE UP 300VRWM 590.0VC
Packaging: Bulk
Package / Case: P600, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 170A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 300V
Supplier Device Package: P600
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 333V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 590V
Power - Peak Pulse: 100000W (100kW)
Power Line Protection: No
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 300VWM 590VC CASE 5A, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-204AR, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 300V, Supplier Device Package: Case 5A (DO-204AR), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 333V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 590V, Power - Peak Pulse: 100000W (100kW), Power Line Protection: No, Grade: Military, Qualification: MIL-PRF-19500.
Інші пропозиції MRT100KP300A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MRT100KP300A MRT100KP300A Виробник : Microchip Technology 4286109112188321677294-mrt100kp-pdf.pdf TVS Diode Single Uni-Dir 300V 100KW 2-Pin Case 5A Bag
товару немає в наявності
MRT100KP300A MRT100KP300A Виробник : Microchip Technology 77294-mrt100kp-pdf Description: TVS DIODE 300VWM 590VC CASE 5A
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Supplier Device Package: Case 5A (DO-204AR)
Unidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
Grade: Military
Qualification: MIL-PRF-19500
товару немає в наявності
MRT100KP300A MRT100KP300A Виробник : Microchip Technology MRT100KP40A_MXLRT100KP400CA.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 300V 5% 100000W uni