MRT100KP350CA
MRT100KP350CA MDE Semiconductor Inc
MRT100KP_Series.pdf
Виробник: MDE Semiconductor Inc
Description: TVS DIODE 350VWM 690VC P600
Packaging: Bulk
Package / Case: P600, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 145A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 350V
Supplier Device Package: P600
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 389V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 690V
Power - Peak Pulse: 100000W (100kW)
Power Line Protection: No
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 350VWM 690VC P600, Packaging: Bulk, Package / Case: P600, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 145A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 350V, Supplier Device Package: P600, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 389V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 690V, Power - Peak Pulse: 100000W (100kW), Power Line Protection: No.
Інші пропозиції MRT100KP350CA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MRT100KP350CA MRT100KP350CA Виробник : Microchip Technology 4286109112188321677294-mrt100kp-pdf.pdf TVS Diode Single Bi-Dir 350V 100KW 2-Pin Case 5A Bag
товару немає в наявності
MRT100KP350CA MRT100KP350CA Виробник : Microchip Technology MRT100KP40A_e2_80_93MXLRT100KP400CA-3442301.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 350V 5% 100000W bi