MRT100KP400CA
MRT100KP400CA MDE Semiconductor Inc
MRT100KP_Series.pdf
Виробник: MDE Semiconductor Inc
Description: TVS DIODE 400VWM 787VC P600
Packaging: Bulk
Package / Case: P600, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 127A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 400V
Supplier Device Package: P600
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 444V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 787V
Power - Peak Pulse: 100000W (100kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 400VWM 787VC CASE 5A, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-204AR, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 400V, Supplier Device Package: Case 5A (DO-204AR), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 444V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 787V, Power - Peak Pulse: 100000W (100kW), Power Line Protection: No, Grade: Military, Qualification: MIL-PRF-19500.
Інші пропозиції MRT100KP400CA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MRT100KP400CA MRT100KP400CA Виробник : Microchip Technology MRT100KP40A%E2%80%93MXLRT100KP400CA.pdf Description: TVS DIODE 400VWM 787VC CASE 5A
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Supplier Device Package: Case 5A (DO-204AR)
Bidirectional Channels: 1