MRT100KP48CAE3
MRT100KP48CAE3 Microchip Technology
4286109112188321677294-mrt100kp-pdf.pdf
Виробник: Microchip Technology
TVS Diode Single Bi-Dir 48V 100KW 2-Pin Case 5A Bag
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 48VWM 94.3VC CASE 5A, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-204AR, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 48V, Supplier Device Package: Case 5A (DO-204AR), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 53.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 94.3V, Power - Peak Pulse: 100000W (100kW), Power Line Protection: No, Grade: Military, Qualification: MIL-PRF-19500.
Інші пропозиції MRT100KP48CAE3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
MRT100KP48CAE3 MRT100KP48CAE3 Виробник : Microchip Technology 77294-mrt100kp-pdf Description: TVS DIODE 48VWM 94.3VC CASE 5A
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 48V
Supplier Device Package: Case 5A (DO-204AR)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 53.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 94.3V
Power - Peak Pulse: 100000W (100kW)