MRT100KP54AE3
MRT100KP54AE3 Microchip Technology
4286109112188321677294-mrt100kp-pdf.pdf
Виробник: Microchip Technology
TVS Diode Single Uni-Dir 54V 100KW 2-Pin Case 5A Bag
Написати відгук
Description: TVS DIODE 54VWM 106VC CASE 5A, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-204AR, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 54V, Supplier Device Package: Case 5A (DO-204AR), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 60V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 106V, Power - Peak Pulse: 100000W (100kW), Power Line Protection: No, Grade: Military, Qualification: MIL-PRF-19500.
Інші пропозиції MRT100KP54AE3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MRT100KP54Ae3 MRT100KP54Ae3 Виробник : Microchip Technology 77294-mrt100kp-pdf Description: TVS DIODE 54VWM 106VC CASE 5A
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 54V
Supplier Device Package: Case 5A (DO-204AR)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 60V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 106V
Power - Peak Pulse: 100000W (100kW)