MRT100KP58CAE3
MRT100KP58CAE3 Microchip Technology
4286109112188321677294-mrt100kp-pdf.pdf
Виробник: Microchip Technology
TVS Diode Single Bi-Dir 58V 100KW 2-Pin Case 5A Bag
на замовлення 75 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 58VWM 114VC CASE 5A, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-204AR, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 58V, Supplier Device Package: Case 5A (DO-204AR), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 64.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 114V, Power - Peak Pulse: 100000W (100kW), Power Line Protection: No, Grade: Military, Qualification: MIL-PRF-19500.
Інші пропозиції MRT100KP58CAE3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MRT100KP58CAe3 Виробник : Microsemi 77294-mrt100kp-pdf
на замовлення 560 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
MRT100KP58CAE3 MRT100KP58CAE3 Виробник : Microchip Technology 4286109112188321677294-mrt100kp-pdf.pdf TVS Diode Single Bi-Dir 58V 100KW 2-Pin Case 5A Bag
товару немає в наявності
MRT100KP58CAe3 MRT100KP58CAe3 Виробник : Microchip Technology 77294-mrt100kp-pdf Description: TVS DIODE 58VWM 114VC CASE 5A
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-204AR, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 58V
Supplier Device Package: Case 5A (DO-204AR)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 64.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 114V
Power - Peak Pulse: 100000W (100kW)