MS3057-16A AMPHENOL PCD
Виробник: AMPHENOL PCD
Description: AMPHENOL PCD - MS3057-16A - Kabelklemme für Rundsteckverbinder, Typ MS3057A, 24, 28, 23.81 mm, Metall, MIL-DTL-5015 Series
tariffCode: 85389099
productTraceability: No
rohsCompliant: NO
Steckverbindergehäusegröße: 24, 28
Zugentlastungsmaterial: Metall
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: NO
Zur Verwendung mit: Rundsteckverbinder von Amphenol nach MIL-C-5015
usEccn: EAR99
Kabeldurchmesser, max.: 23.81mm
Produktpalette: MIL-DTL-5015 Series
SVHC: To Be Advised
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AMPHENOL PCD - MS3057-16A - Kabelklemme für Rundsteckverbinder, Typ MS3057A, 24, 28, 23.81 mm, Metall, MIL-DTL-5015 Series, tariffCode: 85389099, productTraceability: No, rohsCompliant: NO, Steckverbindergehäusegröße: 24, 28, Zugentlastungsmaterial: Metall, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: NO, Zur Verwendung mit: Rundsteckverbinder von Amphenol nach MIL-C-5015, usEccn: EAR99, Kabeldurchmesser, max.: 23.81mm, Produktpalette: MIL-DTL-5015 Series, SVHC: To Be Advised.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS3057-16A | Виробник : Amphenol Interconnect India |
на замовлення 102 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
MS3057-16A | Виробник : Glenair |
180° 16A Shell Size Cadmium Aluminum |
на замовлення 500 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
MS3057-16A | Виробник : Sunbank / Souriau |
Circular MIL Spec Strain Reliefs & Adapters Clamp |
MS3057-16A | Виробник : Souriau |
| MS3057-16A | Виробник : Amphenol |
Cable Clamp Backshell 180° 24/28 Shell Size Chromate Over Cadmium Aluminum Alloy |
Circular MIL Spec Strain Reliefs & Adapters Strain Relief SZ 18 for 5015 |
| MS3057-16A | Виробник : ITT |
Backshell Clamp |
товару немає в наявності |
товару немає в наявності |
| MS3057-16A | Виробник : ITT Cannon, LLC |
Description: CONN CAB CLMP SZ24 28 1 7/16-18Packaging: Bag Features: Clamp Screws Shielding: Unshielded Thread Size: 1 7/16-18 UNEF-2B Type: Cable Clamp Shell Size - Insert: 24, 28 Cable Exit: 180° Diameter - Outside: 1.656" (42.06mm) Cable Opening: 0.468" ~ 0.938" (11.89mm ~ 23.83mm) |