MS3057-24A
MS3057-24A Amphenol Pcd
backshell-372013.pdf
Виробник: Amphenol Pcd
Circular MIL Spec Strain Reliefs & Adapters Backshell MS3057A
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN CABLE CLAMP SZ36 2-18 -2B, Features: Clamp Screws, Packaging: Bag, Shielding: Unshielded, Thread Size: 2-18 UNS-2B, Type: Cable Clamp, Shell Size - Insert: 36, Cable Exit: 180°, Diameter - Outside: 2.219" (56.36mm), Cable Opening: 0.694" ~ 1.375" (17.63mm ~ 34.93mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MS3057-24A MS3057-24A Виробник : Glenair m85049-41.pdf 180° 24A Shell Size Cadmium Aluminum
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 101
на замовлення 100 шт:
Мінімальне замовлення: 2
MS3057-24A Виробник : ITT 61605.pdf Backshell Clamp
на замовлення 1 шт:
товару немає в наявності
товару немає в наявності
MS3057-24A Виробник : ITT Cannon, LLC Description: CONN CABLE CLAMP SZ36 2-18 -2B
Features: Clamp Screws
Packaging: Bag
Shielding: Unshielded
Thread Size: 2-18 UNS-2B
Type: Cable Clamp
Shell Size - Insert: 36
Cable Exit: 180°
Diameter - Outside: 2.219" (56.36mm)
Cable Opening: 0.694" ~ 1.375" (17.63mm ~ 34.93mm)