MS3057-16A
MS3057-16A AMPHENOL PCD
amphenol_qwld_12-052-9.pdf
Виробник: AMPHENOL PCD
Description: AMPHENOL PCD - MS3057-16A - Kabelklemme für Rundsteckverbinder, Typ MS3057A, 24, 28, 23.81 mm, Metall, MIL-DTL-5015 Series
tariffCode: 85389099
productTraceability: No
rohsCompliant: NO
Steckverbindergehäusegröße: 24, 28
Zugentlastungsmaterial: Metall
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: NO
Zur Verwendung mit: Rundsteckverbinder von Amphenol nach MIL-C-5015
usEccn: EAR99
Kabeldurchmesser, max.: 23.81mm
Produktpalette: MIL-DTL-5015 Series
SVHC: To Be Advised
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AMPHENOL PCD - MS3057-16A - Kabelklemme für Rundsteckverbinder, Typ MS3057A, 24, 28, 23.81 mm, Metall, MIL-DTL-5015 Series, tariffCode: 85389099, productTraceability: No, rohsCompliant: NO, Steckverbindergehäusegröße: 24, 28, Zugentlastungsmaterial: Metall, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: NO, Zur Verwendung mit: Rundsteckverbinder von Amphenol nach MIL-C-5015, usEccn: EAR99, Kabeldurchmesser, max.: 23.81mm, Produktpalette: MIL-DTL-5015 Series, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: MS Series Connectors
Accessory Type: Cable Clamp
Shell Size - Insert: 24, 28
на замовлення 102 шт:
Кількість Ціна
MS3057-16A MS3057-16A Виробник : Glenair m85049-41.pdf 180° 16A Shell Size Cadmium Aluminum
на замовлення 500 шт:
Мінімальне замовлення: 101
на замовлення 90 шт:
на замовлення 52 шт:
на замовлення 100 шт:
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 4 шт:
на замовлення 24 шт:
Мінімальне замовлення: 14
на замовлення 143 шт:
MS3057-16A Виробник : ITT 61605.pdf Backshell Clamp
на замовлення 11 шт:
Мінімальне замовлення: 4
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Packaging: Bag
Features: Clamp Screws
Shielding: Unshielded
Thread Size: 1 7/16-18 UNEF-2B
Type: Cable Clamp
Shell Size - Insert: 24, 28
Cable Exit: 180°
Diameter - Outside: 1.656" (42.06mm)
Cable Opening: 0.468" ~ 0.938" (11.89mm ~ 23.83mm)