MS3108E22-14S
MS3108E22-14S Amphenol Industrial
MIL_5015-3474748.pdf
Виробник: Amphenol Industrial
Circular MIL Spec Connector 19P Size 22 R/A Plug 5015
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG FMALE 19P SOLDER CUP, Packaging: Bulk, Features: Cable Clamp, Coupling Nut, Connector Type: Plug, Female Sockets, Color: Olive Drab, Voltage Rating: 500VAC, 700VDC, Current Rating (Amps): 22A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Right Angle, Number of Positions: 19, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 22-14, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Threaded, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: Environment Resistant, Contact Finish - Mating: Silver, Grade: Military, Shell Material: Aluminum Alloy, Shell Finish: Olive Drab Cadmium, Primary Material: Metal, Qualification: MIL-DTL-5015.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MS3108E22-14S MS3108E22-14S Виробник : ITT Cannon, LLC Description: CONN PLUG FMALE 19P SOLDER CUP
Packaging: Bulk
Features: Cable Clamp, Coupling Nut
Connector Type: Plug, Female Sockets
Color: Olive Drab
Voltage Rating: 500VAC, 700VDC
Current Rating (Amps): 22A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Right Angle
Number of Positions: 19
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 22-14
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C