MS3112E18-32P
MS3112E18-32P Cinch Connectors
array-pw.pdf
Виробник: Cinch Connectors
Conn Circular PIN 32 POS Crimp ST Box Mount 32 Terminal 1 Port
на замовлення 555 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 32POS BOX MNT W/PINS, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Male Pins, Color: Olive Drab, Voltage Rating: 600VAC, 850VDC, Current Rating (Amps): 7.5A, Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 32, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 18-32, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: Environment Resistant, Mounting Feature: Flange, Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Aluminum Alloy, Shell Finish: Olive Drab Cadmium, Primary Material: Metal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
на замовлення 5 шт:
MS3112E18-32P MS3112E18-32P Виробник : ITT Cannon, LLC 2266_kpt_kpse.pdf Description: CONN RCPT 32POS BOX MNT W/PINS
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Male Pins
Color: Olive Drab
Voltage Rating: 600VAC, 850VDC
Current Rating (Amps): 7.5A
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 32
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 18-32
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Fastening Type: Bayonet Lock
Termination: Solder Cup
Ingress Protection: Environment Resistant
Mounting Feature: Flange
Contact Finish - Mating: Gold
Shell Material: Aluminum Alloy
Shell Finish: Olive Drab Cadmium
Primary Material: Metal
на замовлення 46 шт:
MS3112E18-32P MS3112E18-32P Виробник : ITT inline.pdf Conn Circular PIN 32 POS Solder ST Box Mount 32 Terminal 1 Port
на замовлення 84 шт:
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 67 шт:
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 68 шт:
MS3112E1832P Виробник : Souriau Connection Technology P016-P041.pdf Description: CONN RCPT 32POS BOX MNT W/PINS
на замовлення 52 шт: