Продукція > SOURIAU > MS3112E22-55S
MS3112E22-55S Souriau
pt-series-12-070.pdf
Виробник: Souriau
Circular MIL Spec Connector 851 55C 55#20 SKT RECP
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: MIL-26482 MS/PT/CMB RECEPT, Packaging: Bag, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Color: Olive Drab, Voltage Rating: 600VAC, Current Rating (Amps): 7.5A, Mounting Type: Panel Mount, Shielding: Unshielded, Number of Positions: 55, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 22-55, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: Environment Resistant, Mounting Feature: Flange, Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Aluminum, Shell Finish: Olive Drab Chromate over Cadmium, Primary Material: Metal, Grade: Military, Qualification: MIL-DTL-26482 Series I.
Інші пропозиції MS3112E22-55S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MS3112E2255S Виробник : Souriau Connection Technology P016-P041.pdf Description: CONN RCPT 55POS BOX MNT W/SCKT
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Packaging: Bag
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Color: Olive Drab
Voltage Rating: 600VAC
Current Rating (Amps): 7.5A
Mounting Type: Panel Mount
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 55
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 22-55
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C