MS3114F14-15S ITT Cannon, LLC
Виробник: ITT Cannon, LLC
Description: CONN RCPT 15POS JAM NUT SKT
Packaging: Bulk
Features: Strain Relief
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Color: Olive Drab
Voltage Rating: 600VAC, 850VDC
Current Rating (Amps): 7.5A, 13A
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 15
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 14-15
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
Contact Finish - Mating: Gold
Shell Material: Aluminum Alloy
Shell Finish: Olive Drab Cadmium
Primary Material: Metal
на замовлення 14 шт:
Написати відгук
Description: CONN RCPT 15POS JAM NUT SKT, Packaging: Bulk, Features: Strain Relief, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Color: Olive Drab, Voltage Rating: 600VAC, 850VDC, Current Rating (Amps): 7.5A, 13A, Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 15, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 14-15, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: Environment Resistant, Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut, Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Aluminum Alloy, Shell Finish: Olive Drab Cadmium, Primary Material: Metal.
Інші пропозиції MS3114F14-15S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MS3114F1415S Виробник : Souriau Connection Technology P016-P041.pdf Description: CONN RCPT JAM NUT 15POS W/SCKT