Технічний опис MS3116E18-32S ITT
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Conn Circular SKT 32 POS Solder ST Cable Mount 32 Terminal 1 Port |
на замовлення 185 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
MS3116E18-32S | Виробник : ITT Cannon, LLC |
Description: CONN PLUG 32POS STRAIGHT W/SCKTFeatures: Backshell Packaging: Bulk Connector Type: Plug, Female Sockets Color: Olive Drab Voltage Rating: 600VAC, 850VDC Current Rating (Amps): 7.5A Mounting Type: Free Hanging (In-Line) Number of Positions: 32 Orientation: N (Normal) Shell Size - Insert: 18-32 Operating Temperature: -55°C ~ 125°C Fastening Type: Bayonet Lock Termination: Solder Cup Ingress Protection: Environment Resistant Contact Finish - Mating: Gold Part Status: Active Shell Material: Aluminum Alloy Shell Finish: Olive Drab Cadmium Primary Material: Metal |
на замовлення 39 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
MS3116E-18-32S | Виробник : Amphenol |
MS3116E18-32S | Виробник : AMPHENOL INDUSTRIAL |
товару немає в наявності |
MS3116E18-32S | Виробник : Souriau-Sunbank |
товару немає в наявності |
| MS3116E1832S | Виробник : Souriau Connection Technology | Description: CONN PLUG 32POS STRAIGHT W/SCKT |