Продукція > ITT > MS3116E18-32S
MS3116E18-32S
MS3116E18-32S ITT
inline.pdf
Виробник: ITT
Conn Circular SKT 32 POS Solder ST Cable Mount 32 Terminal 1 Port
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MS3116E18-32S MS3116E18-32S Виробник : ITT inline.pdf Conn Circular SKT 32 POS Solder ST Cable Mount 32 Terminal 1 Port
на замовлення 185 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
MS3116E18-32S MS3116E18-32S Виробник : ITT Cannon, LLC 2266_kpt_kpse.pdf Description: CONN PLUG 32POS STRAIGHT W/SCKT
Features: Backshell
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug, Female Sockets
Color: Olive Drab
Voltage Rating: 600VAC, 850VDC
Current Rating (Amps): 7.5A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 32
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 18-32
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Contact Finish - Mating: Gold
Part Status: Active
Shell Material: Aluminum Alloy
Shell Finish: Olive Drab Cadmium
Primary Material: Metal
на замовлення 39 шт:
на замовлення 7 шт:
Мінімальне замовлення: 2
MS3116E-18-32S MS3116E-18-32S Виробник : Amphenol pt-series-12-070.pdf Conn Circular SKT 32 POS Solder ST Cable Mount 32 Terminal 1 Port
на замовлення 35 шт:
Мінімальне замовлення: 2
tariffCode: 85369010
Militärspezifikation: MIL-DTL-26482 Serie I
Einsatzanordnung: 18-32
rohsCompliant: NO
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Kontaktmaterial: Kupferlegierung
Verschluss: Bajonett
Steckverbinderüberzug: Chromat, braunoliv, über Cadmium
usEccn: EAR99
Rotation des Steckverbindereinsatzes: N
Anzahl der Kontakte: 32Contacts
euEccn: NLR
Kontaktüberzug: Gold
Rundsteckverbindergehäuse: Gerader Stecker
Produktpalette: MIL-DTL-26482 I
productTraceability: No
Steckverbindermaterial: Gehäuse aus Aluminiumlegierung
Rundkontakt: Lötbuchse
Nutzungsklasse: Umgebungsfest abgedichtet
SVHC: No SVHC (17-Dec-2014)
на замовлення 35 шт:
товару немає в наявності
MS3116E18-32S MS3116E18-32S Виробник : Souriau-Sunbank 851-02e8-4sw50-a7.pdf Conn Circular SKT 32 POS Solder ST Cable Mount 32 Terminal 1 Port
товару немає в наявності
MS3116E1832S Виробник : Souriau Connection Technology Description: CONN PLUG 32POS STRAIGHT W/SCKT