MS3116F12-10P
MS3116F12-10P Souriau-Sunbank
851-02e8-4sw50-a7.pdf
Виробник: Souriau-Sunbank
Conn Circular PIN 10 POS Solder ST Cable Mount 10 Terminal 1 Port
на замовлення 974 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MS3116F12-10P MS3116F12-10P Виробник : ITT Cannon, LLC KPT,KPSE,KPTC_Catalog.pdf Description: CONN PLUG 10POS STRAIGHT W/PINS
Features: Strain Relief
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug, Male Pins
Color: Olive Drab
Voltage Rating: 600VAC, 850VDC
Current Rating (Amps): 7.5A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 10
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 12-10
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Shell Material: Aluminum Alloy
Shell Finish: Olive Drab Cadmium
Primary Material: Metal
на замовлення 85 шт:
Кількість Ціна
на замовлення 80 шт:
на замовлення 111 шт:
MS3116F1210P Виробник : Souriau Connection Technology P016-P041.pdf Description: CONN PLUG 10POS STRAIGHT W/PINS
на замовлення 26 шт:
MS3116F12-10P MS3116F12-10P Виробник : ITT inline.pdf Conn Circular PIN 10 POS Solder ST Cable Mount 10 Terminal 1 Port
товару немає в наявності
MS3116F12-10P MS3116F12-10P Виробник : Amphenol pt-series-12-070.pdf Conn Circular PIN 10 POS Solder ST Cable Mount 10 Terminal 1 Port
товару немає в наявності
MS3116F12-10P Виробник : Amphenol KPT,KPSE,KPTC_Catalog.pdf Conn MIL-C-26482 Circular PIN 10 POS Solder ST Cable Mount 10 Terminal 1 Port Група товару: Розніми круглі, в тому числі DIN, MiniDIN Од. вим: шт
MS3116F12-10P MS3116F12-10P Виробник : Souriau-Sunbank 851-02e8-4sw50-a7.pdf Conn Circular PIN 10 POS Solder ST Cable Mount 10 Terminal 1 Port
MS3116F-12-10P Виробник : Amphenol pt-series-12-070.pdf Вилка каб., 10 конт., 600V, 7.5A, ,... Група товару: Роз'єми Корпус: ....... Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
MS3116F12-10P Виробник : ITT Cannon KPT,KPSE,KPTC_Catalog.pdf Conn MIL-C-26482 Circular PIN 10 POS Solder ST Cable Mount 10 Terminal 1 Port Група товару: Розніми круглі, в тому числі DIN, MiniDIN Од. вим: шт
Packaging: Bulk
Features: Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Color: Olive Drab
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 10
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 12-10
Contact Finish - Mating: Gold
Grade: Military
Shell Material: Aluminum
Shell Finish: Olive Drab Chromate over Cadmium
Primary Material: Metal
Qualification: MIL-DTL-26482 Series I
MS3116F-12-10P Виробник : Amphenol pt-series-12-070.pdf Conn MIL-C-26482 Circular PIN 10 POS Solder ST Cable Mount 10 Terminal 1 Port Група товару: Розніми круглі, в тому числі DIN, MiniDIN Од. вим: шт