MS3116F14-12P
MS3116F14-12P Amphenol Industrial
12_070-180554.pdf
Виробник: Amphenol Industrial
Circular MIL Spec Connector 8/4P #20/16 PIN CNTS
на замовлення 39 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CONN PLUG 12POS STRAIGHT W/PINS, Features: Strain Relief, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Olive Drab, Voltage Rating: 600VAC, 850VDC, Current Rating (Amps): 7.5A, 13A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 12, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 14-12, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: Environment Resistant, Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Aluminum Alloy, Shell Finish: Olive Drab Cadmium, Primary Material: Metal.
Інші пропозиції MS3116F14-12P
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MS3116F1412P Виробник : Souriau Connection Technology P016-P041.pdf Description: CONN PLUG 12POS STRAIGHT W/PINS
товару немає в наявності
MS3116F14-12P MS3116F14-12P Виробник : ITT Cannon, LLC KPT,KPSE,KPTC_Catalog.pdf Description: CONN PLUG 12POS STRAIGHT W/PINS
Features: Strain Relief
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug, Male Pins
Color: Olive Drab
Voltage Rating: 600VAC, 850VDC
Current Rating (Amps): 7.5A, 13A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 12
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 14-12
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C