MS3116F14-12S ITT Cannon, LLC
Виробник: ITT Cannon, LLC
Description: CONN PLUG 12POS STRAIGHT W/SCKT
Features: Strain Relief
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug, Female Sockets
Color: Olive Drab
Voltage Rating: 600VAC, 850VDC
Current Rating (Amps): 7.5A, 13A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 12
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 14-12
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Fastening Type: Bayonet Lock
Termination: Solder Cup
Ingress Protection: Environment Resistant
Contact Finish - Mating: Gold
Part Status: Active
Shell Material: Aluminum Alloy
Shell Finish: Olive Drab Cadmium
Primary Material: Metal
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 12POS STRAIGHT W/SCKT, Features: Strain Relief, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Female Sockets, Color: Olive Drab, Voltage Rating: 600VAC, 850VDC, Current Rating (Amps): 7.5A, 13A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 12, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 14-12, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: Environment Resistant, Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Aluminum Alloy, Shell Finish: Olive Drab Cadmium, Primary Material: Metal.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS3116F-14-12S | Виробник : Amphenol Industrial Operations |
Description: CONN PLUG FMALE 12P GOLD SLD CUP |
на замовлення 35 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
MS3116F14-12S | Виробник : Amphenol Industrial |
Circular MIL Spec Connector 8/4P #20/16 SKT CNTS |
на замовлення 2 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
| MS3116F1412S | Виробник : Souriau Connection Technology |