Продукція > ITT > MS3116F14-15S
MS3116F14-15S
MS3116F14-15S ITT
inline.pdf
Виробник: ITT
Conn Circular SKT 15 POS Solder ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
на замовлення 22 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 15POS STRAIGHT W/SCKT, Features: Strain Relief, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Female Sockets, Color: Olive Drab, Voltage Rating: 600VAC, 850VDC, Current Rating (Amps): 7.5A, 13A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 15, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 14-15, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: Environment Resistant, Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Aluminum Alloy, Shell Finish: Olive Drab Cadmium, Primary Material: Metal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MS3116F14-15S MS3116F14-15S Виробник : ITT inline.pdf Conn Circular SKT 15 POS Solder ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
на замовлення 22 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
MS3116F14-15S MS3116F14-15S Виробник : ITT Cannon, LLC KPT,KPSE,KPTC_Catalog.pdf Description: CONN PLUG 15POS STRAIGHT W/SCKT
Features: Strain Relief
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug, Female Sockets
Color: Olive Drab
Voltage Rating: 600VAC, 850VDC
Current Rating (Amps): 7.5A, 13A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 15
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 14-15
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Contact Finish - Mating: Gold
Part Status: Active
Primary Material: Metal
на замовлення 19 шт:
на замовлення 173 шт:
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 30 шт:
MS3116F1415S Виробник : Souriau Connection Technology P016-P041.pdf Description: CONN PLUG 15POS STRAIGHT W/SCKT