MS3121F12-10P
MS3121F12-10P ITT Cannon, LLC
d21b648c7a584355a636399808dc712e?response-content-disposition=inline%3B%20filename%2A%3DUTF-8%27%27ITT-Cannon-KPT-KPSE-KPTC-Catalog.pdf&response-content-type=application%2Fpdf%3B%2
Виробник: ITT Cannon, LLC
Description: CONN RCPT 10POS CBL MNT W/PINS
Features: Strain Relief
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Male Pins
Color: Olive Drab
Voltage Rating: 600VAC, 850VDC
Current Rating (Amps): 7.5A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 10
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 12-10
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Fastening Type: Bayonet Lock
Termination: Crimp
Ingress Protection: Environment Resistant
Contact Finish - Mating: Gold
Shell Material: Aluminum Alloy
Shell Finish: Olive Drab Cadmium
Primary Material: Metal
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CONN RCPT 10POS CBL MNT W/PINS, Features: Strain Relief, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Male Pins, Color: Olive Drab, Voltage Rating: 600VAC, 850VDC, Current Rating (Amps): 7.5A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 10, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 12-10, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Crimp, Ingress Protection: Environment Resistant, Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Aluminum Alloy, Shell Finish: Olive Drab Cadmium, Primary Material: Metal.