MS3476L14-15S
MS3476L14-15S Amphenol Aerospace
CB0AD071086F7B9FEB7BE7FE9D875847E7C843A59A298CA71D1EB3EF67C68D07.pdf
Виробник: Amphenol Aerospace
Circular MIL Spec Connector MB 15C 14#20, 1#16 STRAIGHT PLUG, SKT
на замовлення 36 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CONNECTOR, Features: Coupling Nut, Packaging: Bag, Connector Type: Plug, Female Sockets, Color: Silver, Current Rating (Amps): 7.5A, 13A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 15, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 14-15, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Crimp, Ingress Protection: Fluid Resistant, Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Aluminum, Shell Finish: Nickel, Primary Material: Metal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 6 шт:
Features: Coupling Nut
Packaging: Bag
Connector Type: Plug, Female Sockets
Color: Silver
Current Rating (Amps): 7.5A, 13A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 15
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 14-15
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Fastening Type: Bayonet Lock
Termination: Crimp
Ingress Protection: Fluid Resistant
Contact Finish - Mating: Gold
Shell Material: Aluminum
Shell Finish: Nickel
Primary Material: Metal
на замовлення 358 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
MS3476L1415S Виробник : Souriau Connection Technology P056-P067.pdf Description: CONN PLUG 15POS STRAIGHT W/SCKT