MS3476L14-15S Amphenol Aerospace
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONNECTOR, Features: Coupling Nut, Packaging: Bag, Connector Type: Plug, Female Sockets, Color: Silver, Current Rating (Amps): 7.5A, 13A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 15, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 14-15, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Crimp, Ingress Protection: Fluid Resistant, Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Aluminum, Shell Finish: Nickel, Primary Material: Metal.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS3476L14-15S | Виробник : TE Connectivity / DEUTSCH |
Circular MIL Spec Connector 15P SZ 14 PLUG CABLE MOUNT SOCKET |
на замовлення 6 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
| MS3476L14-15S | Виробник : Corsair |
на замовлення 358 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
| MS3476L1415S | Виробник : Souriau Connection Technology |
Description: CONN PLUG 15POS STRAIGHT W/SCKT |