Продукція > TE CONNECTIVITY > MS4525-TP5A150GSF
MS4525-TP5A150GSF
MS4525-TP5A150GSF TE Connectivity
eng_ds_ms4525_b10.pdf
Виробник: TE Connectivity
Board Mount Pressure Sensor 0.25V to 4.75V 0psi to 150psi Gage Medical 8-Pin
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук