Продукція > AMPHENOL > MSAP10FR-SAPFR-SBA05
MSAP10FR-SAPFR-SBA05 Amphenol
Виробник: Amphenol
Sensor Cables / Actuator Cables S ACC, SEN, ADA W/ CB
Написати відгук
Sensor Cables / Actuator Cables M12 Circular Metric Connector, A Code, Plastic, 1.5A, 10 pins, Female Connector, Female Contact, Right Angle-to-Right Angle, Screw Thread, Overmolded Double Ended, Length 500mm, IP68 / IP69K.
Інші пропозиції MSAP10FR-SAPFR-SBA05
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MSAP10FR-SAPFR-SBA05 MSAP10FR-SAPFR-SBA05 Виробник : Amphenol LTW MSAPXXFR_SAPFR_SBXXX.pdf Sensor Cables / Actuator Cables M12 Circular Metric Connector, A Code, Plastic, 1.5A, 10 pins, Female Connector, Female Contact, Right Angle-to-Right Angle, Screw Thread, Overmolded Double Ended, Length 500mm, IP68 / IP69K