MSB4.0-20SP Bivar Inc.
MSB4.0-XXSP.pdf
Виробник: Bivar Inc.
Description: HEX STANDOFF M4 NYLON 20MM
Type: Hex Standoff
Length - Overall: 1.043" (26.50mm)
Between Board Height: 0.787" (20.00mm)
Diameter - Outside: 0.276" (7.01mm) Hex
Написати відгук
Description: HEX STANDOFF M4 NYLON 20MM, Packaging: Bag, Gender: Male, Female, Color: Natural, Material: Nylon, Type: Hex Standoff, Length - Overall: 1.043" (26.50mm), Between Board Height: 0.787" (20.00mm), Diameter - Outside: 0.276" (7.01mm) Hex, Threaded/Unthreaded: Threaded, Screw, Thread Size: M4.
Інші пропозиції MSB4.0-20SP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MSB4.0-20SP MSB4.0-20SP Виробник : Bivar MSB4_0_XXSP-2301862.pdf Standoffs & Spacers PCB Standoffs / Supports, Natural Color, 20.0mm (.787 in.) Height, 4.0mm Screw Size