Продукція > BIVAR > MSB4.0-27SP
MSB4.0-27SP
MSB4.0-27SP Bivar
MSB4_0_XXSP-2301862.pdf
Виробник: Bivar
Standoffs & Spacers PCB Standoffs / Supports, Natural Color, 27.0mm (1.063 in.) Height, 4.0mm Screw Size
на замовлення 180 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HEX STANDOFF M4 NYLON 1-1/16", Packaging: Bag, Gender: Male, Female, Color: Natural, Material: Nylon, Type: Hex Standoff, Length - Overall: 1.319" (33.50mm), Between Board Height: 1.063" (27.00mm) 1 1/16", Diameter - Outside: 0.276" (7.01mm) Hex, Threaded/Unthreaded: Threaded, Screw, Thread Size: M4.
Інші пропозиції MSB4.0-27SP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MSB4.0-27SP Виробник : Bivar Inc. MSB4.0-XXSP.pdf Description: HEX STANDOFF M4 NYLON 1-1/16"
Type: Hex Standoff
Length - Overall: 1.319" (33.50mm)
Between Board Height: 1.063" (27.00mm) 1 1/16"
Diameter - Outside: 0.276" (7.01mm) Hex