MSC030SDA070K
MSC030SDA070K Microchip Technology
1243329-msc030sda070k-datasheet
Виробник: Microchip Technology
Description: DIODE SIL CARB 700V 30A TO220-2
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-2
Mounting Type: Through Hole
Speed: No Recovery Time > 500mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 0 ns
Technology: SiC (Silicon Carbide) Schottky
Current - Average Rectified (Io): 30A
Supplier Device Package: TO-220-2
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 700 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 30 A
на замовлення 119 шт:
Написати відгук
Description: DIODE SIL CARB 700V 30A TO220-2, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-2, Mounting Type: Through Hole, Speed: No Recovery Time > 500mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 0 ns, Technology: SiC (Silicon Carbide) Schottky, Current - Average Rectified (Io): 30A, Supplier Device Package: TO-220-2, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 700 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 30 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MSC030SDA070K MSC030SDA070K Виробник : Microchip Technology Microsemi_MSC030SDA070K_SiC_Schottky_Diode_Datashe-2934480.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 700 V, 20 A SiC SBD