MSC030SMB120B4N
MSC030SMB120B4N Microchip Technology
MSC030SMB120B4N-SiC-MOSFET-Datasheet.pdf
Виробник: Microchip Technology
SiC MOSFETs MOSFET SIC 1200 V 30 mOhm TO-247-4 Notch
на замовлення 120 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOSFET SIC 1200 V 30 MOHM TO-247, Packaging: Tube.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MSC030SMB120B4N Виробник : Microchip Technology MSC030SMB120B4N-SiC-MOSFET-Datasheet.pdf Description: MOSFET SIC 1200 V 30 MOHM TO-247