MSC050SDA070B
MSC050SDA070B Microchip Technology
1243373-msc050sda070b-datasheet
Виробник: Microchip Technology
Description: DIODE SIL CARBIDE 700V 50A TO247
Packaging: Tube
Package / Case: TO-247-2
Mounting Type: Through Hole
Speed: No Recovery Time > 500mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 0 ns
Technology: SiC (Silicon Carbide) Schottky
Current - Average Rectified (Io): 50A
Supplier Device Package: TO-247
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 700 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 50 A
на замовлення 63 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SIL CARBIDE 700V 50A TO247, Packaging: Tube, Package / Case: TO-247-2, Mounting Type: Through Hole, Speed: No Recovery Time > 500mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 0 ns, Technology: SiC (Silicon Carbide) Schottky, Current - Average Rectified (Io): 50A, Supplier Device Package: TO-247, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 700 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 50 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MSC050SDA070B MSC050SDA070B Виробник : Microchip Technology Microsemi_MSC050SDA070B_Datasheet-3444150.pdf SiC Schottky Diodes 700 V, 50 A SiC SBD