MSC050SDA070S
MSC050SDA070S Microchip Technology
1244193-msc050sda070s-datasheet
Виробник: Microchip Technology
Description: DIODE SIL CARBIDE 700V 88A D3PAK
Packaging: Tube
Package / Case: TO-268-3, D3PAK (2 Leads + Tab), TO-268AA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: No Recovery Time > 500mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 0 ns
Technology: SiC (Silicon Carbide) Schottky
Capacitance @ Vr, F: 2034pF @ 1V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 88A
Supplier Device Package: D3Pak
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 700 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.8 V @ 50 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 200 µA @ 700 V
на замовлення 66 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SIL CARBIDE 700V 88A D3PAK, Packaging: Tube, Package / Case: TO-268-3, D3PAK (2 Leads + Tab), TO-268AA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: No Recovery Time > 500mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 0 ns, Technology: SiC (Silicon Carbide) Schottky, Capacitance @ Vr, F: 2034pF @ 1V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 88A, Supplier Device Package: D3Pak, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 700 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.8 V @ 50 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 200 µA @ 700 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MSC050SDA070S MSC050SDA070S Виробник : Microchip Technology Microsemi_MSC050SDA070B_Datasheet-3444150.pdf SiC Schottky Diodes 700V, 50A SiC SBD
на замовлення 90 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
MSC050SDA070S Виробник : Microsemi 1244193-msc050sda070s-datasheet Rectifier Diode Schottky SiC 700V 88A 3-Pin(2+Tab) TO-268 Tube