MSC080SMA120J
MSC080SMA120J Microchip Technology
MSC080SMA120B_SiC_MOSFET_Datasheet.pdf
Виробник: Microchip Technology
MOSFET Modules MOSFET SIC 1200 V 80 mOhm SOT-227
на замовлення 33 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SICFET N-CH 1.2KV 35A SOT227, Packaging: Tube, Package / Case: SOT-227-4, miniBLOC, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Technology: SiCFET (Silicon Carbide), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 37A (Tc), Supplier Device Package: SOT-227 (ISOTOP®), Part Status: Active, Drain to Source Voltage (Vdss): 1200 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MSC080SMA120J MSC080SMA120J Виробник : Microchip Technology MSC080SMA120J-SiC-MOSFET-Datasheet.pdf Description: SICFET N-CH 1.2KV 35A SOT227
Packaging: Tube
Package / Case: SOT-227-4, miniBLOC
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Technology: SiCFET (Silicon Carbide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 37A (Tc)
Supplier Device Package: SOT-227 (ISOTOP®)
Part Status: Active
Drain to Source Voltage (Vdss): 1200 V