MSC090SMA070S
MSC090SMA070S Microchip Technology
1244481-msc090sma070s-datasheet
Виробник: Microchip Technology
Description: SICFET N-CH 700V D3PAK
Packaging: Tube
Package / Case: TO-268-3, D3PAK (2 Leads + Tab), TO-268AA
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Technology: SiCFET (Silicon Carbide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 25A (Tc)
Supplier Device Package: D3Pak
Part Status: Active
Drain to Source Voltage (Vdss): 700 V
на замовлення 103 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SICFET N-CH 700V D3PAK, Packaging: Tube, Package / Case: TO-268-3, D3PAK (2 Leads + Tab), TO-268AA, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Technology: SiCFET (Silicon Carbide), FET Type: N-Channel, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 25A (Tc), Supplier Device Package: D3Pak, Part Status: Active, Drain to Source Voltage (Vdss): 700 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MSC090SMA070S Виробник : Microsemi 1244481-msc090sma070s-datasheet MSC090SMA070S
на замовлення 97 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
MSC090SMA070S MSC090SMA070S Виробник : Microchip Technology MSC090SMA070B-SiC-MOSFET-Datasheet.pdf SiC MOSFETs MOSFET SIC 700 V 90 mOhm TO-268