MSLL12060-000
MSLL12060-000 Laird Technologies
MSLL12060_000.pdf
Виробник: Laird Technologies
EMI Gaskets, Sheets, Absorbers & Shielding Flex Ferrite Sheet 13.56MHz NFC, RFID
на замовлення 2226 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LAIRD - MSLL12060-000 - Folie, EMI-Abschirmung, Ferrit, 60mm x 120mm x 0.35mm, tariffCode: 73144200, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, Produktlänge: 60mm, isCanonical: Y, hazardous: false, Schirmung: EMI-Abschirmung, Produktbreite: 120mm, rohsPhthalatesCompliant: YES, Produkttiefe: 0.35mm, Grundbestandteil: Flexible Folie aus gesintertem Ferrit, usEccn: EAR99, Produktpalette: -, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MSLL12060-000 MSLL12060-000 Виробник : Laird Performance Materials MSLL12060-000-1635126.pdf EMI Gaskets, Sheets, Absorbers & Shielding Flex Ferrite Sheet 13.56MHz NFC, RFID
Кількість Ціна
MSLL12060-000 MSLL12060-000 Виробник : LAIRD LATE-S-A0001379482-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: LAIRD - MSLL12060-000 - Folie, EMI-Abschirmung, Ferrit, 60mm x 120mm x 0.35mm
tariffCode: 73144200
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
Produktlänge: 60mm
isCanonical: Y
hazardous: false
Schirmung: EMI-Abschirmung
Produktbreite: 120mm
rohsPhthalatesCompliant: YES
Produkttiefe: 0.35mm
Grundbestandteil: Flexible Folie aus gesintertem Ferrit
usEccn: EAR99
Produktpalette: -
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 224 шт:
MSLL12060-000 MSLL12060-000 Виробник : Laird-Signal Integrity Products msll12060-000-datasheet Description: RF FERRITE SHEET 4.724"X2.362"
Packaging: Box
Material: Rubber, Ferrite Powder, PET Film
Length: 4.724" (120.00mm)
Shape: Rectangular
Type: Flexible Ferrite Sheet
Width: 2.362" (60.00mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Adhesive: Non-Conductive, Single Sided
Thickness - Overall: 0.014" (0.35mm)