MSRT100100(A)D
MSRT100100(A)D GeneSiC Semiconductor
msrt10060(a)d_thru_msrt100100(a)d.pdf
Виробник: GeneSiC Semiconductor
Description: DIODE GEN 1KV 100A 3 TOWER
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE MOD GP 1000V 100A 3TOWER, Packaging: Bulk, Package / Case: Three Tower, Mounting Type: Chassis Mount, Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io), Technology: Standard, Diode Configuration: 1 Pair Series Connection, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 100A, Supplier Device Package: Three Tower, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 1000 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 1000 V.
Інші пропозиції MSRT100100(A)D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MSRT100100AD MSRT100100AD Виробник : GeneSiC Semiconductor msrt100100ad.pdf Description: DIODE MOD GP 1000V 100A 3TOWER
Packaging: Bulk
Package / Case: Three Tower
Mounting Type: Chassis Mount
Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Technology: Standard
Diode Configuration: 1 Pair Series Connection
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 100A
Supplier Device Package: Three Tower
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 1000 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 100 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 1000 V
товару немає в наявності
MSRT100100(A)D MSRT100100(A)D Виробник : GeneSiC Semiconductor msrt10060ad_thru_msrt100100ad-1132692.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 1000V 100A Forward