MSRT15080D GeneSiC Semiconductor
msrt150100d.pdf
Виробник: GeneSiC Semiconductor
Description: 800V 150A THREE TOWER SILICON RE
Mounting Type: Chassis Mount
Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Technology: Standard
Diode Configuration: 1 Pair Series Connection
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 150A
Supplier Device Package: Three Tower
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 800 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 150 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 800 V
Написати відгук
Description: 800V 150A THREE TOWER SILICON RE, Packaging: Bulk, Package / Case: Three Tower, Mounting Type: Chassis Mount, Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io), Technology: Standard, Diode Configuration: 1 Pair Series Connection, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 150A, Supplier Device Package: Three Tower, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 800 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 150 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 800 V.
Інші пропозиції MSRT15080D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MSRT15080D MSRT15080D Виробник : GeneSiC Semiconductor msrt15080d-2451951.pdf Discrete Semiconductor Modules 800V 150A Three Tower Silicon Rectifier Module - Standard Recovery (Standard Configuration)