MSRTA200120AD
MSRTA200120AD DACO Semiconductor
MSRTA200120AD.pdf
Виробник: DACO Semiconductor
Description: DIODE MODULE GEN PURP 1200V 200A
Mounting Type: Chassis Mount
Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Technology: Standard
Diode Configuration: 1 Pair Series Connection
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 200A
Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 175°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 1200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 200 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 1200 V
Написати відгук
Description: DIODE MODULE GEN PURP 1200V 200A, Packaging: Tray, Package / Case: Module, Mounting Type: Chassis Mount, Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io), Technology: Standard, Diode Configuration: 1 Pair Series Connection, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 200A, Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 175°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 1200 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 200 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 1200 V.
Інші пропозиції MSRTA200120AD
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MSRTA200120(A)D MSRTA200120(A)D Виробник : GeneSiC Semiconductor msrta200120(a)d_thru_msrta200160(a)d.pdf Description: DIODE GEN 1.2KV 200A 3 TOWER
товару немає в наявності
MSRTA200120(A)D MSRTA200120(A)D Виробник : GeneSiC Semiconductor msrta200120(a)d_thru_msrta200160(a)d.pdf Diode Modules 1200V 200A Forward