MSRTA30080(A)
MSRTA30080(A) GeneSiC Semiconductor
www.genesicsemi.com
Виробник: GeneSiC Semiconductor
Description: DIODE MODULE 800V 300A 3TOWER
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE MODULE GP 800V 300A 3TOWER, Packaging: Bulk, Package / Case: Three Tower, Mounting Type: Chassis Mount, Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io), Technology: Standard, Diode Configuration: 1 Pair Series Connection, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 300A (DC), Supplier Device Package: Three Tower, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 800 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 300 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 25 µA @ 200 V.
Інші пропозиції MSRTA30080(A)
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MSRTA30080A MSRTA30080A Виробник : GeneSiC Semiconductor Description: DIODE MODULE GP 800V 300A 3TOWER
Packaging: Bulk
Package / Case: Three Tower
Mounting Type: Chassis Mount
Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Technology: Standard
Diode Configuration: 1 Pair Series Connection
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 300A (DC)
Supplier Device Package: Three Tower
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 800 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 300 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 25 µA @ 200 V