Продукція > VCC > MT-SMT10-0327-SK
MT-SMT10-0327-SK
MT-SMT10-0327-SK VCC
Magnetic_Transducers.pdf
Виробник: VCC
Speakers & Transducers Magnetic Transducer SMT 10mm 3V 2.7kHz Sq
на замовлення 640 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук