MT-TH12-0320-RK
MT-TH12-0320-RK Visual Communications Company - VCC
Magnetic-Transducers.pdf
Виробник: Visual Communications Company - VCC
Description: MAGNETIC TRANSDUCER TH 12MM 3V 2
Packaging: Box
Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 2.048kHz
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Sound Pressure Level (SPL): 85dB @ 3V, 10cm
Current - Supply: 35mA
Input Type: Zero-Peak Signal
Operating Mode: Single Tone
Voltage Range: 2 ~ 6V
Technology: Magnetic
Termination: PC Pins
Ratings: Medical
Port Location: Top
Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven
Height - Seated (Max): 0.323" (8.20mm)
Voltage - Rated: 3 V
на замовлення 490 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MAGNETIC TRANSDUCER TH 12MM 3V 2, Packaging: Box, Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm), Mounting Type: Through Hole, Frequency: 2.048kHz, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Sound Pressure Level (SPL): 85dB @ 3V, 10cm, Current - Supply: 35mA, Input Type: Zero-Peak Signal, Operating Mode: Single Tone, Voltage Range: 2 ~ 6V, Technology: Magnetic, Termination: PC Pins, Ratings: Medical, Port Location: Top, Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven, Height - Seated (Max): 0.323" (8.20mm), Voltage - Rated: 3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MT-TH12-0320-RK MT-TH12-0320-RK Виробник : VCC Magnetic_Transducers.pdf Speakers & Transducers Magnetic Transducer TH 12mm 3V 2048 Hz Rd