MT221125
MT221125 TE Connectivity
eng_ds_mt_0519.pdf
Виробник: TE Connectivity
Power Relay 125VAC 10A DPDT(35.5mm 35.6mm 57mm) Socket
на замовлення 4487 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук