Продукція > ONSEMI > MT9P031I12STM-DR
MT9P031I12STM-DR
MT9P031I12STM-DR onsemi
mt9p031-d.pdf
Виробник: onsemi
Description: SENSOR IMAGE 5MP MONO CMOS 48LCC
Packaging: Tray
Package / Case: 48-LCC
Type: CMOS
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 1.7V ~ 1.9V, 2.6V ~ 3.1V
Pixel Size: 2.2µm x 2.2µm
Active Pixel Array: 2592H x 1944V
Supplier Device Package: 48-ILCC (10x10)
Frames per Second: 53.0
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR IMAGE 5MP MONO CMOS 48LCC, Packaging: Tray, Package / Case: 48-LCC, Type: CMOS, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 1.7V ~ 1.9V, 2.6V ~ 3.1V, Pixel Size: 2.2µm x 2.2µm, Active Pixel Array: 2592H x 1944V, Supplier Device Package: 48-ILCC (10x10), Frames per Second: 53.0.