MTPD1346D-150
MTPD1346D-150 Marktech Optoelectronics
MTPD1346D_150.pdf
Виробник: Marktech Optoelectronics
Photodiodes 1700nm InGaAs PIN PD TO-46 Metal Can 1.5mm AA Flat Lens
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: SENSOR PHOTODIODE TO46-3, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-46-3 Lens Top Metal Can, Mounting Type: Through Hole, Diode Type: PIN - Single, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Spectral Range: 600nm ~ 1750nm, Active Area: 1.50mm Dia, Current - Dark (Typ): 2µA (Max), Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 5 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-46-3 Lens Top Metal Can
Mounting Type: Through Hole
Diode Type: PIN - Single
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Spectral Range: 600nm ~ 1750nm
Active Area: 1.50mm Dia
Current - Dark (Typ): 2µA (Max)
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 5 V