Продукція > MU3 > MU3261-152Y
MU3261-152Y
mg,mu,mz.pdf
Виробник:
на замовлення 40000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MU3261-152Y
Description: FERRITE BEAD 1.5 KOHM 1206 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Filter Type: Power, Signal Line, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.051" (1.30mm), Current Rating (Max): 300mA, DC Resistance (DCR) (Max): 700mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 1.5 kOhms @ 100 MHz.
Інші пропозиції MU3261-152Y
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MU3261-152Y MU3261-152Y Виробник : Bourns Inc. mg,mu,mz.pdf Description: FERRITE BEAD 1.5 KOHM 1206 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Filter Type: Power, Signal Line
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Current Rating (Max): 300mA
DC Resistance (DCR) (Max): 700mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 1.5 kOhms @ 100 MHz