Продукція > IXYS > MUBW35-12E7
MUBW35-12E7 IXYS
MUBW35-12E7.pdf
Виробник: IXYS
MODULE
на замовлення 238 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IGBT MODULE 1200V 52A 225W E2, Packaging: Box, Package / Case: E2, Mounting Type: Chassis Mount, Input: Three Phase Bridge Rectifier, Configuration: Three Phase Inverter with Brake, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 2.8V @ 15V, 35A, NTC Thermistor: Yes, Supplier Device Package: E2, IGBT Type: NPT, Current - Collector (Ic) (Max): 52 A, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 1200 V, Power - Max: 225 W, Current - Collector Cutoff (Max): 400 µA, Input Capacitance (Cies) @ Vce: 2 nF @ 25 V.
Інші пропозиції MUBW35-12E7
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MUBW35-12E7 Виробник : IXYS MUBW35-12E7.pdf Description: IGBT MODULE 1200V 52A 225W E2
Packaging: Box
Package / Case: E2
Mounting Type: Chassis Mount
Input: Three Phase Bridge Rectifier
Configuration: Three Phase Inverter with Brake
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 2.8V @ 15V, 35A
NTC Thermistor: Yes
Supplier Device Package: E2
IGBT Type: NPT
Current - Collector (Ic) (Max): 52 A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 1200 V
Power - Max: 225 W
Current - Collector Cutoff (Max): 400 µA
Input Capacitance (Cies) @ Vce: 2 nF @ 25 V
товару немає в наявності
MUBW35-12E7 MUBW35-12E7 Виробник : IXYS mubw35_12e7-1547756.pdf IGBT Modules 35 Amps 1200V