MULL12060-000
MULL12060-000 Laird Performance Materials
mull12060-000-datasheet
Виробник: Laird Performance Materials
EMI Gaskets, Sheets, Absorbers & Shielding Flex Ferrite Sheet 13.56MHz NFC, RFID
на замовлення 907 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FERRITE SHEET 4.724"X2.362", Packaging: Box, Material: Rubber, Ferrite Powder, PET Film, Length: 4.724" (120.00mm), Shape: Rectangular, Type: Flexible Ferrite Sheet, Width: 2.362" (60.00mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Adhesive: Non-Conductive, Single Sided, Thickness - Overall: 0.014" (0.35mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MULL12060-000 MULL12060-000 Виробник : Laird-Signal Integrity Products mull12060-000-datasheet Description: RF FERRITE SHEET 4.724"X2.362"
Packaging: Box
Material: Rubber, Ferrite Powder, PET Film
Length: 4.724" (120.00mm)
Shape: Rectangular
Type: Flexible Ferrite Sheet
Width: 2.362" (60.00mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Adhesive: Non-Conductive, Single Sided
Thickness - Overall: 0.014" (0.35mm)
на замовлення 1120 шт:
Кількість Ціна
MULL12060-000 MULL12060-000 Виробник : Laird Technologies mull12060-000-datasheet EMI Gaskets, Sheets, Absorbers & Shielding Flex Ferrite Sheet 13.56MHz NFC, RFID