MULL12060-200
MULL12060-200 Laird Performance Materials
MULL12060-200-1634941.pdf
Виробник: Laird Performance Materials
EMI Gaskets, Sheets, Absorbers & Shielding Flex Ferrite Sheet 13.56MHz NFC, RFID
на замовлення 1354 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: LAIRD - MULL12060-200 - Folie, EMI-Abschirmung, Ferrit, 60mm x 120mm x 0.2mm, tariffCode: 73144200, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, Produktlänge: 60mm, isCanonical: Y, hazardous: false, Schirmung: EMI-Abschirmung, Produktbreite: 120mm, rohsPhthalatesCompliant: YES, Produkttiefe: 0.2mm, Grundbestandteil: Flexible Folie aus gesintertem Ferrit, usEccn: EAR99, Produktpalette: -, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MULL12060-200 MULL12060-200 Виробник : LAIRD 1858665.pdf Description: LAIRD - MULL12060-200 - Folie, EMI-Abschirmung, Ferrit, 60mm x 120mm x 0.2mm
tariffCode: 73144200
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
Produktlänge: 60mm
isCanonical: Y
hazardous: false
Schirmung: EMI-Abschirmung
Produktbreite: 120mm
rohsPhthalatesCompliant: YES
Produkttiefe: 0.2mm
Grundbestandteil: Flexible Folie aus gesintertem Ferrit
usEccn: EAR99
Produktpalette: -
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 600 шт:
Кількість Ціна
MULL12060-200 MULL12060-200 Виробник : Laird Technologies MULL12060_200.pdf EMI Gaskets, Sheets, Absorbers & Shielding Flex Ferrite Sheet 13.56MHz NFC, RFID
MULL12060-200 MULL12060-200 Виробник : Laird-Signal Integrity Products mull12060-200-datasheet Description: RF FERRITE SHEET 4.724"X2.362"
Packaging: Box
Material: Rubber, Ferrite Powder, PET Film
Length: 4.724" (120.00mm)
Shape: Rectangular
Type: Flexible Ferrite Sheet
Width: 2.362" (60.00mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Adhesive: Non-Conductive, Single Sided
Thickness - Overall: 0.008" (0.20mm)