MUPT12E3
MUPT12E3 Microchip Technology
1548540796485209135453-mupt5e3-mupt48e3-datasheet.pdf
Виробник: Microchip Technology
TVS Diode Single Uni-Dir 12V 1KW Automotive AEC-Q101 2-Pin(1+Tab) DO-216AA Bag
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 12VWM 21.6VC POWERMIT1, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-216AA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 6.94A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V, Supplier Device Package: Powermite 1 (DO216-AA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 13.8V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.6V, Power - Peak Pulse: 1000W (1kW), Power Line Protection: No.
Інші пропозиції MUPT12E3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MUPT12E3 MUPT12E3 Виробник : Microchip Technology Description: TVS DIODE 12VWM 21.6VC POWERMIT1
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-216AA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 6.94A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V
Supplier Device Package: Powermite 1 (DO216-AA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 13.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.6V
Power - Peak Pulse: 1000W (1kW)
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
MUPT12E3 Виробник : Microchip Technology LDS_0241-1592399.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes TVS 12V 150W Uni